slmss

Uzun zamandır böyle bir blog yazmak istiyordum. Sonunda artık başlasam fena olmaz dedim ve bugün başlıyorum.

Evet ben Rüya. Bir evin tek kızıyım. Babamla galerimizde çalışıyorum. Yanlış anlaşılıyormuş, anlaşılmasın. Bizimki araba değil, bir sanat galerisi.

Boş zamanlarımda ise ya arkadaşlarımla rakı içiyorumdur ya spor salonundayımdır veyahutta sahilde bir yerlerde koşuyorumdur. İşte sizlerle paylaşmak istediğim konu tam da bu: spor bağımlılığım.

Bu hastalık her ne kadar ben çocukken annem ve babam tarafından bana aşılanmış olsa da araya giren çılgın üniversite yıllarım sağolsun, o dönem kendisinden baya uzaklaştım. Neyse ki çok zaman geçmeden aklım başıma geldi ve ağacımın dibine düşen bir armut gibi sporla yollarımız tekrar kesişti. Şu anda haftanın neredeyse 8 günü yapıyorum. Babam arada isyan ediyor “ya bilgisayar başındasın ya sporda, yüzünü göremez olduk!” diye.

Neyse yine konu konuyu açmış, e malum ilk post hep gereğinden uzun ve biraz saçma olur. Uzun lafın kısası, burada sizlere  Avrasya 15k koşusuna hazırlanırken başıma gelenleri, yaptığım antremanları, kimi zaman neler yiyip içtiğimi, kimi zaman o gün katıldığım sportif aktiviteleri ve ne tip hareketlerle neler yapabilabileceğini paylaşmak istiyorum. Umarım hoşunuza gider..

Not: anlatacaklarım kesinlikle profesyonel bilgi olmayıp, tamamen benim deneyimlerime bağlıdır. aman sonra “ben yapınca dizim sakatlandı, sırtım ağrıdı, popom uyuştu”larla gelmeyin bana.

Advertisements

2 comments

  1. Duygu Başaran says:

    Ruyacim selam! Valla ben blogunu pek begeniyorum. Ayrica blogun bana motivasyon kaynagi oldu. Okudugum ilk hafta 3 kez spora gittim, hos devami geldi diyemicem ama bu gelmeyecek anlamina gelmesin.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com
%d bloggers like this: