Neydi Bizim Zorumuz??

Daha önceki postlarımdan bir tanesinde size Insanity’den bahsetmiştim. Bu derse yaklaşık bir senedir haftada iki giriyorum.

Fakat şimdi işler daha da ciddiye bindi. Samet Hoca’mız dersin 60 günlük programını uygulamaya başladı ve tabiki kaçırmadım, hemen yazıldım. Bu demek oluyor ki 9 hafta boyunca haftanın 5 günü Insanity var. Üstelik yemek yasak içmek yasak, kısacası manyakça bir boot camp’in içindeyiz. Bu sıralar beni arayan olursa spor salonunda bulabilir.

Derslere başlamadan önce tabiki “öncesi” fotoğraflarımızı çektirdik ve dersin ilk günü bir “fit test” olduk. Samet bir hareket söylüyor, biz de bu hareketten bir dakika boyunca en fazla kaç tekrar yapabildiğimizi ölçüyoruz.

Benimki Avrasya Koşusu’nun ertesi gününe denk geldiği için ne kadar iyi bir test oldu bilmiyorum ama buyrun ilk gün sonuçlarım. 30uncu ve 60ıncı günlerde de yapacağımız fit testlerin sonuçlarını burada paylaşacam.

(Sağ-sol diye belirtilenler dışında hareketlerin sağ ve sol tekrarları bir tekrar olarak sayılıyor.)

Advertisements

6 comments

 1. bandivan says:

  sırf bu yazıyı beğenmek için world press’li oldum….

 2. bandivan says:

  ama kamp sonunda test sonuçları ne olacak onları da merakla bekliyorum…

  • ruyabaraz says:

   Ahahha nesini begendin? Fena diil ama baslangic icin sonuclarim diymi? Sonunda da yazicam da o kadar zor ki hic bi ilerleme gosteremiyorum simdilik 🙂

   • bandivan says:

    ya açıkçası uzun zamandır salona gitmediğim için bu tip hareketlerden pek anlamıyorum…insanity ile ilgili önceden yazdığın yazıyı okudum….ders güzel görünüyo…biraz crossfit vari bir şey gibi geldi bana…..başta , ortada ve sonda ölçüm almaları çok eğlenceli….bence kesin gelişirsin…biraz zorla bakalım kendini….

   • ruyabaraz says:

    Ya iste ben pek gelismek istemiyorum o yuzden mesela yemek programlarini uygulamiyorum, ne buluyosam yiyorum filan

 3. bandivan says:

  ya zaten o kadar kasınca keyiif için yaptığın şey eziyete dönüşüyo….ben sadece elimden geldiğince antrenmanlarda kendimi zorluyorum…beslenme konusu bende de biraz yokuş aşağı gidiyo…bu arada ne bulsam yiyorum yazmışsın ama facebook sayfana koyduğun resimde bacakların çok güzel görünüyo…:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com
%d bloggers like this: