Insanity vs.

IMG_3391

Geçen hafta olanları bir posta sığdırmak istedim. Hatırlarsanız doğum günü wishlistimde bir masaja ihtiyacım olduğunu yazmıştım. İstanbul Koşu Kuvvetleri‘mizin vazgeçilmez üyeleri Aslı ve Eren de bunu görmüşler, bana Hillside Sanda Spa’dan masaj hediye ettiler. Sayelerinde inanılmaz bir masaj keyfi yaşadım, kendilerine çok teşekkür etmek istiyorum.

Şimdi gelelim asıl bahsetmek istediğim konuya. Insanity derslerimizi birkaç haftadır videoya kaydediyordum. İlk başta ne kadar ilerlediğimizi görmek için kendi kendime çekiyordum fakat sonra olay biraz ciddileşmeye başladı ve her derste 3 değişik açıdan çekim yapmaya başladık. Sonunda hepsinden bir derleme yapıp bu manyaklık öyküsünü birkaç dakikalık bir video haline dönüştürmeye karar verdim. Teaser’lar aşağıda..

Onun dışında bir de Insanity’mizin bir ayı bitti. Geriye kaldı bir ay. 12 Ocak’tan sonra ben ne yapacam diye kara kara düşünmeye başladım şimdiden. Bu arada da ikinci fit testimizi olduk. Fit test nedir ne değildir bilmek isteyenler için eski bir yazımda var. Yeni durumlar şöyle, resme tıklayıp görebilirsiniz:

insanity fit test

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com
%d bloggers like this: