Gecikmiş Bir Runtalya Yazısı

Uzun Zamandır Neden Yazmadım Chapter 1:

Uzun zamandır yazamadığım için kendimi biraz paslanmış hissediyorum. Nereden başlasam, nasıl anlatsam bilemedim. Runtalya bağışlarıyla ilgili yazdığım son yazımı yazalı neredeyse 3 hafta olmuş. Bu sırada neler oldu sizlerle paylaşayım bari.

tegv_etki_raporu

Son bıraktığımda Runtalya’ya gidiyordum ve hedefim 10K koşusunu 55 dakikada bitirmekti. Sizleri hayal kırıklığına uğratacağım için üzgünüm ama yarışı 57 küsur dakikada bitirebildim. Fakat önemli olan bağış toplayarak küçüklere destek olmaktı, bu yüzden de gereğinden fazla stres yaptım sanırım. Ama sonuç olarak yarışı güzel bir şekilde tamamlayıp, bağışçılarımın desteğiyle TEGV’e ufak da olsa bir bağış toplayabildim. Hepsine teker teker teşekkür ederim.

20130319-180307
Biz İstanbul Koşu Kuvvetleri olarak Gözde’yle beraberdik Antalya’da. Gözde, yarı maraton koştu ben de dediğim gibi 10 kilometre. Gözde beklediğinden daha iyi bir dereceyle, 1 saat 59 dakika’da bitirdi yarışı. Onun ilk yarı maraton deneyimiydi ve anladığım kadarıyla korkutuğundan çok daha kolay geçmiş yarış. Bense tam tersi; buradaki 10 km Avrasya’daki 15 kilometre’den daha işkence geldi. Üstelik yollar dümdüz olmasına rağmen. Nedendir anlamadım..

Bir de koşu kuvvetlerinin sadık üyelerinden Levent Denizci bizimleydi ki bütün yol boyunca top çevirerek koştu! Levent, amatör olarak jonklörlük yapıyor. Ama koşarken bu işi yapmak her babayiğidin harcı değil tahmin edeceğiniz gibi. Kendisini tebrik ediyorum 🙂

Sonuç olarak herşeye rağmen çok keyifli vakit geçirdik. Koşmak güzeldir. Şimdi sırada Belgrad Ormanı’ndaki 11.1K Reebok koşusu, ardından da Bozcaada koşusu var. Hazırlık programlarımızı yakında yayınlayacağız. Bekleyiniz…

(Featured Image şuradan…)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com
%d bloggers like this: