Koş Istanbul Koş!

969134_640554895977360_739183678_n

Hepimizin haftalardır beklediği Run Istanbul haftası geldi çattı. Biz koşucular bunun ne olduğunu iyi biliriz ama bilmeyenler için kısaca bir Run Istanbul 101 dersi vereyim.

Run Istanbul, Nike Running‘in düzenlediği 7 km’lik bir koşu yarışı. Yarış, 29 Eylül akşamı 19:00’da Suadiye sahilinde olacak ve yaklaşık 10.000 kişinin katılması bekleniyor.

Şimdi bir sürü soru gelecek aklınıza, benim de bugüne kadar bir sürü arkadaşım sordu: “ya koşamazsak”, “arada yürüyebilir miyiz”, yok efendim “ben koşmayı beceremem”, “evde elektrikler kesildi”, vs.

mapa2

Artık bahane yok! İnsanlar sizler popolarınızı kaldırasınız diye bunca etkinlik düzenliyor, sizi motive etmek için sabah akşam uğraşıyorlar. Kimse sizden Usain Bolt hızında koşmanızı beklemiyor. Arada koşarsınız, yorulunca yürürsünüz, sonra bakarsınız güzel bir bağyan/yakışıklı bir bey sizi geçiyor, biraz daha koşarsınız…

Neyse yani tek yapmanız gereken http://runistanbul.com/‘dan kaydınızı yaptırıp, sonra gidip kitinizi bir Nike mağazasından alıp spor ayakkabılarınızla koşuya gelmek.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com
%d bloggers like this: